Tiguan Elegance 2.0 TSI 4MOTION

Ми знаємо, що Ви чекали саме на нього.
джерман

Захоплююче переосмислення
 
Потужніший, зручніший та діджиталізований як ніколи раніше. Новий Tiguan розкриває модель в оновленому ракурсі. Найновітніші технології надають йому виняткових навичок та додаткових переваг, завдяки яким динамічний позашляховик здобув прихильність по всьому світу.
 
Відкрийте для себе переваги Tiguan з різних ракурсів.

Image
Image
Image
Image

Інновації новаторів

 
Просторий інтер'єр завжди був сильною стороню цієї моделі. Завдяки інтуїтивному інтерфейсу, зрозумілому розміщенню звичних елементів та орієнтованій на водія панелі приладів Ви можете зконцентруватися на основах. Звісно, тут Ви знайдете і багатофункціональне шкіряне кермо, і цифрову панель приладів Digital Cockpit Pro із діагоналлю 26 см (10.25 дюймів), комфортні сидіння, LED-світильники спереду та ззаду та, авжеж, пакет фонового освітлення Ambiente.

Новий менеджер Вашого руху

 
Система адаптивного круїз-контролю вимірює відстань та швидкість автомобілів, що рухаються попереду. У чергах та дорожніх заторах система взаємодіє із коробкою перемикання передач з подвійним зчепленням DSG для гальмування Вашого Tiguan до повної зупинки та автоматичного руху вперед через деякий час. У межах дії системи система адаптивного круїз-контролю (ACC) може утримувати безпечну дистанцію до автомобіля попереду на швидкості до 210 км/год.

Image
Image


Технічна інформація

Двигун
Tiguan Elegance 2.0 TSI 4MOTION7-ступ. DSGБензин2.0 л220 к.с.162 кВт
Колір кузова
білий лак Pure White

Інтер'єр
titanschwarz
Колір інтер'єру: titanschwarz
Панель приладів: titanschwarz
Килимки:schwarz

Колеса
Диски "Frankfurt" легкосплавні R18,

Роздрібна ціна
UAH 1 145 448,80

Віталій
Фомін
Керівник відділу з продажу автомобілів
Телефон +38 048 7779797
Мобільний телефон 
Факс 
Володимир
Цуркан
Менеджер консультант
Телефон 
Мобільний телефон 
Факс