Джерман-Автоцентр Консультації щодо фінансування

Консультації щодо фінансування

 • Є багато способів перетворити автомобіль вашої мрії в реальність. Легко знайдіть потрібний для вас шлях серед варіантів фінансування Porsche Finance Group Ukraine. Як частини пазлу, які прекрасно поєднуються разом, продукти Porsche Finance Group Ukraine ідеально доповнюють бренди Porsche Holding. Від лізингу чи кредиту до страхування: Porsche Finance Group Ukraine гарантовано скерує вас на правильний шлях!

  Недарма багато клієнтів довіряють лідеру ринку. Найкращий доказ:

  Заснований у 1966 році Порше Банк, став лідером на австрійському ринку фінансування придбання транспортних засобів. Porsche Finance Group Ukraine надає послуги фінансового, оперативного лізингу та кредитування автомобілів Volkswagen, Audi, SEAT та Porsche як для юридичних, так і для фізичних осіб і є лідером ринку фінансування автомобілів. Крім того, Porsche Finance Group Ukraine пропонує корпоративним клієнтам послуги з управління автопарком та є посередником при видачі страхових полісів для покупців вищезазначених марок автомобілів.

  Porsche Finance Group Ukraine

УПРАВЛІННЯ АВТОПАРКОМ

Комплексне та вигідне рішення з управління автопарком для корпоративних клієнтів.

Дізнатися більше

ЛІЗИНГ

Не обтяжуйте баланс свого підприємства та залишайтесь фінансово мобільними

Дізнатися більше

КРЕДИТ

Понад 22 000 профінансованих автомобілів в Україні та їх задоволених власників

Дізнатися більше
 • Портал клієнтів PFG Ukraine

  PFG Ukraine Портал клієнтів

  Для наших клієнтів ми запровадили новий сервіс - програму «Особистий кабінет». Завдяки ій Ви в будь-який зручний для Вас момент зможете отримати інформацію щодо вашого контракту, графіку виплат, історії оплат тощо. Будьте мобільними і користуйтеся всіма перевагами системи!

  Особистий кабінет

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.