Джерман-Автоцентр Історія нашого розвитку

2020

Джерман Автоцентр Одеса

Починаючи з 2006 і аж до сьогодні ми накопичували   досвід з продажу автомобілів, сервісу, продажу запасних частин та аксесуарів. Вже 14 років компанія «Джерман-Автоцентр»   враховуючи думки своїх клієнтів прагне передбачати їх очікування!

2019

Джерман Автоцентр став першим ДЦ серед дилерів півдня, який  впровадив  Digital Retail

У «Джерман-Автоцентр» реалізована повна автоматизація процесу вибору автомобіля в digital-шоурумі. Тобто, клієнт може ознайомиться з автомобілем своєї мрії, у віртуальному турі з максимальним ефектом присутності.

Для отримання незабутнього досвіду, приходьте на демонстрацію.

ТОВ "Джерман-Автоцентр"
вул. Левітана, 44
Тел: +380 /48/ 777-97-97

2006

Історія заснування Автоcалону Volkswagen

14 жовтня, 2006 року була заснована компанія «Джерман-Автоцентр», один з найбільших дилерських центрів Volkswagen на півдні України, побудований із дотриманням корпоративних стандартів концерну. На майданчику більше 3000 кв.м. розміщується: show room на 12 автомобілів, відділ кредитування, лізинг та страхування, сервісний центр, обладнаний найсучаснішим ремонтно-діагностичним обладнанням, магазин оригінальних запчастин та аксесуарів, мийний і стоянковий комплекси.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.