Новини автосалону
19.08.2019

Як заощадити на ремонті автомобіля і придбати якісні запасні частини?

Наш автосалон  прагне надавати вам високоякісні послуги на кожному етапі процесу володіння автомобілем.
Parts

Це означає, що ми повинні постачати оригінальні запчастини  нашим клієнтам, незалежно від того, чи планують вони самостійно відремонтувати свій автомобіль або потребують ремонту в нашому дилерському центрі.
Також ми можемо запропонувати деталі з обмінного фонду - це відновлені в заводських умовах оригінальні запасні частини, вузли і агрегати. Асортимент нараховує понад 9000 найменувань. Гарантія на обмінний фонд, аналогічна новим запасних частин. Програма обмінного фонду має на увазі повернення знятої (яка була у використанні) деталі, яка відповідає заводським критеріям повернення.

Наш сервісний центр постійно зберігає великий запас заводських запасних частин, тому що ми знаємо, наскільки важливо оснащати автомобілі, які ми обслуговуємо, оригінальними запчастинами.


Незалежно від того, чи розглядаєте ви технічне обслуговування, або додаткове оснащення вашого автомобіля, ви можете переконатися, що отримуєте правильний продукт за розумною ціною, купуючи ваші запчастини та аксесуари безпосередньо в нашому відділі запчастин. Все, що вам потрібно зробити, це оформити замовлення онлайн поштою, або по телефону, або приїхати до нас в офіційний дилерський центр Volkswagen "Джерман-Автоцентр"

Для отримання детальної інформаціі звертайтеся до спеціалістів відділу запчастин  "Джерман-Автоцентр"

 

Олександр
Ткаченко

Керівник відділу запасних частин
Телефон: +38 (048) 777-97-97
Мобільний телефон:
Факс: