Іновації та технології
11.11.2019

Проекція даних на лобове скло в новому Volkswagen Touareg

Innovision Cockpit в новому Touareg являє собою повністю цифровий інтерактивний інтерфейс, погляд в майбутнє щодо органів управління автомобілем. Проекція даних на лобове скло відображає найважливішу інформацію для водія.
AR

Дані про швидкість автомобіля, її обмеження і інша інформація, а також візуальні вказівки навігаційної системи проектуються на вітрове скло таким чином, що водій бачить їх безпосередньо перед автомобілем, тобто на дорозі. Завдяки цьому інформація завжди знаходиться у полі зору, дозволяючи водієві повністю сконцентруватися на управлінні автомобілем. З технічної точки зору дані відображаються на прозорому дисплеї на вітровому склі. Це найбільший проекційний екран, пропонований для автомобілів марки Volkswagen: його розмір становить 217 × 88 мм.

Водій може налаштовувати оптимальне положення проекції по висоті і її інформаційне наповнення. Так, крім швидкості автомобіля і навігаційних даних, на екрані можна розмістити попередження (наприклад, про перевищення максимально допустимої швидкості). Крім того, на дисплей можна вивести дані активних в даний момент систем допомоги водієві. На лобовому склі може відображатися інформація адаптивного круїз-контролю (ACC) та асистента контролю дистанції попереду, а також системи нічного бачення Night Vision, асистента руху по смузі Lane Assist і системи моніторингу «сліпих» зон Side Assist. Нарешті, водій може регулювати налаштування яскравості і вибирати колірну гамму дисплея. Яскравість проекції, обрана водієм, коригується автоматично в залежності від рівня зовнішньої освітленості.

Віталій
Фомін

Керівник відділу з продажу автомобілів
Телефон: +38 048 7779797
Мобільний телефон: +38 050 6755437
Факс:

Володимир
Цуркан

Менеджер консультант
Телефон: +38 048 7779797
Мобільний телефон: +38 097 346 92 87
Факс: