Іновації та технології
11.10.2019

Світова прем'єра 24 жовтня у Вольфсбурзі концепту Volkswagen Golf VIII

За два тижні, 24 жовтня, бренд Volkswagen представляє восьме покоління на світовій прем'єрі у Вольфсбурзі: відрізняється більшою цифрою та підключенням, ніж будь-коли раніше, наповненою новинками та спортивним виразним дизайном.
Golf VIII

 

Якщо є одна машина, яку ви могли б назвати бестселером протягом десятиліть, це Volkswagen Golf. Розвиваючись постійно від покоління до наступного, він міцно утвердився у всьому світі. За два тижні, 24 жовтня, бренд Volkswagen представляє восьме покоління на світовій прем'єрі у Вольфсбурзі: відрізняється більшою цифрою та підключенням, ніж будь-коли раніше, наповненою новинками та спортивним виразним дизайном.

У новій моделі додатково вдосконалюються сильні сторони, завдяки яким Golf став світовим бестселером. На додаток до нової лінійки ефективних двигунів, вдосконалена технологія підвіски забезпечує поштовх в умовах спритності. Новий Golf також є модним модником з точки зору свого цифрового світу та орієнтованого на з'єднання інтер’єру, функцій сприяння водінню та онлайн-функцій та послуг.

Його зовнішній дизайн більш динамічний, ніж будь-коли раніше, і все ж він миттєво впізнаваний як Volkswagen Golf з усіх боків. Зсередини свіжі кольори та тканини визначають зовнішній вигляд нової компактної моделі, а також нову цифрову кабіну. Останнє покоління Golf має вийти на перші ринки в грудні.

Джерело інформації: https://www.volkswagen-newsroom.com/…/the-all-new-golf-is-r…