Джерман-Автоцентр Новини

Свіжі та актуальні новини від Джерман-Автоцентр.

  1. Новини
  2. Спортивна ікона Volkswagen вступає в digital еру
03.03.2020
Новини від Фольксваген

Спортивна ікона Volkswagen вступає в digital еру

Як і 44 роки тому, клас гарячих хетчбеків зустрічає нове покоління ікони.

гольф

Світова прем'єра нового Golf GTI -
Спортивна ікона Volkswagen вступає в digital еру
 

  • Innovision Cockpit. Golf GTI відтепер оснащено цифровою панеллю приладів та 10-дюймовою мультимедійною системою

  • Пульс світу digital. Нова кнопка start-stop пульсує червоним кольором перед запуском двигуна

  • Харизматичний дизайн. Нові бампери, новий спойлер та патрубки випускної системи із новим позначенням моделі на кришці багажника

  • Світить наче сяєво хрому. Новий Golf GTI буде вперше серійно оснащено підсвіткою решітки радіатора

  • Протитуманні LED-фари X-подібної форми. 5 яскравих діодів у передньому бампері утворюють протитуманні фари
     

Екстер'єр


Динамічна передня частина. Дизайн спортивної модифікації Golf втілює в собі найчистішу харизму. Серійні LED-фари головного світла розміщені нижче, ніж у попередній версії, щоб сформувати вражаючу лінію, поєднуючи оптику та решітку радіатора. Уздовж верхньої лінії капота простягається тонка лінія червоного кольору - відмінна GTI-риса, яка залишається з ним із найпершого покоління. Як тільки стемніє, тонка лінія вздовж решітки радіатора вперше засяє разом із фарами головного світла. Таким чином, буде сформовано абсолютно новий безпомилково впізнаваний стиль GTI. Належність до свого спадку підкреслює також цільна решітка радіатора у формі медових сот (honeycomb). Нова візуальна ідентифікація доповнена характерними протитуманними фарами, які тепер інтегровано в Х-подібній формі.

 

Вражаючі контури. Легкосплавні 17-дюймові диски Richmond, якими серійно оснащені виключно GTI, доповнюють його образ Червоні акценти - супорти гальмівних механізмів та фамільний герб GTI на крилах автомобіля. GTI традиційно укомплектовано ширшими «спідницями» порогів чорного кольору, характерними для спортивних автомобілів. Виражений спойлер продовжує лінії даху, а загальні обриси довершено С-подібними елементами дизайну.

 

Неперевершеність задньої частини. Новий Golf має яскраво виражені «плечові» зони та виважений дизайн задньої частини. Всі модифікації GTI тепер додатково виграють за рахунок задніх LED-ліхтарів, які відтепер є серійним оснащенням. Напис GTI тепер розміщується безпосередньо в центрі задньої частини автомобіля, трохи нижче емблеми Volkswagen, а не збоку авто як було раніше. Спойлер на даху тепер дещо довший та перетинається із чорним обрамленням біля віконних ліній, завдяки чому GTI виглядає ще нижчим, ніж його менш потужні брати. Довершує образ спортивний дифузор та два роздільних патрубки випускної системи з обох сторін у новому дизайні.

Перший публічний дебют відбудеться зовсім скоро на Женевському автосалоні 2020.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.