Новини від Фольксваген
21.03.2019

Volkswagen 4.0 - виробничі системи завтрашнього дня розробляються в Gläserne Manufaktur в Дрездені

Спільно з фабриками у Вольфсбурзі та Емдені, Gläserne Manufaktur є частиною проекту «технічного центру». Основна ідея полягає в досягненні автоматизації складних кроків роботи в зборі..
200319

                    Д-р Андреас Тостманн, член Правління з управління виробництвом і логістикою марки Volkswagen: “Ми хочемо досягти 30% поліпшення продуктивності на заводах марки Volkswagen до 2025 року порівняно з 2018 р., Щоб забезпечити нашу конкурентоспроможність у довгостроковій перспективі і зробити вирішальний внесок у підвищення прибутковості бренду Volkswagen. Щоб досягти цього, фабрики повинні стати більш швидкими, компактнішими та ефективнішими. Різні проекти технічних центрів у Вольфсбурзі, Емдені та Дрездені роблять важливий внесок у це, перевіряючи інноваційні технології ».

                    Gläserne Manufaktur має особливі вимоги до автомобільного виробництва завдяки своїй унікальній архітектурі. Наприклад, тестування на виявлення оптичних компонентів є складним завдяки високій частоті світла і відповідним контрастам. Датчики повинні працювати в набагато складніших умовах.

                    Вимоги безпеки також є вищими за середні через велику кількість відвідувачів. У середньому щодня 400 відвідувачів бувають у Gläserne Manufaktur. Крім того, невелике серійне виробництво 72 e-Golf на день є перевагою. Час циклу для кожної робочої станції в Дрездені довгий у порівнянні зі звичайними виробничими приміщеннями. Тому багато співробітників є висококваліфікованими, щоб працювати з більшим навантаженням на кожній робочій станції. Крім того, короткі відстані між робочими станціями та порівняно великою робочою поверхнею є оптимальним середовищем для тестування нових технологій.

                     Інновації в Дрездені підтримуються Volkswagen Brand Planning та інженером заводу Wolfsburg. Інші проекти у Дрездені включають автоматизоване складання та зняття дверей автомобіля та співпрацю з людиною / роботом.