Volkswagen "Джерман Автоцентр" Офіційний партнер - Odessa Fashion Week SS 2020
24-27 жовтня в Зимовому саду відбувся 12-й сезон професійних тижнів моди Odessa Fashion Week сезону SS 2020 року, локомотивом якого стала мода #SustainableFashion, що має на увазі екологічний напрям в моді і усвідомлене споживання.
![Odessa Fashion Week SS 2020](https://www.volkswagen.odessa.ua/novini/volkswagen-dzherman-avtotsentr-ofitsiynyy-partner-odessa-fashion-week-ss-2020/@@poi.imageproxy/b1eff9f556764442956cdaca39f9989d/e7b07573-f344-4832-82fb-6d9e2b0d6132.jpeg/news)
Прихильники цього тренду, дизайнери і бренди по всьому світу все більше проявляють дбайливе використання природних і людських ресурсів, повторне використання готових речей, а також переробку відходів і речей для виготовлення нових. Основне наше завдання полягає в тому, щоб розробляти нові технології зниження негативного впливу на навколишнє середовище, продовжуючи при цьому пропонувати споживачам якісні та красиві вироби з тривалим терміном використання.
Модний захід також привернув увагу fashion-спільноти до проблем екологічної та соціальної безпеки виробництва та надмірного споживання, нагадав, що ми несемо велику відповідальність за вплив, який чиниться нами сьогодні на навколишнє середовище.
Джерман-Автоцентр Volkswagen презентував в рамках заходу, нову модель в Україні Volkswagen T-Roc!
Котрий оснащений новим двигуном 1.5 TSI Evo
Головна риса «Ево-моторів» це оснащення системою активного відключення циліндрів (ACT), що помітно знижує витрату палива. Що також дуже позитивно впливає на екологію міста.
Завітай до Volkswagen "Джерман-Автоцентр" на Тест-Драйв!
📞Тел:+38048 777-97-97, 784-09-77, 784-09-79
Volkswagen "Джерман-Автоцентр"
вул. Левітана, 44
65114, Одеса, Україна
Відео з Події
Завітай до Volkswagen "Джерман-Автоцентр" на Тест-Драйв!
📞Тел:+38048 777-97-97, 784-09-77, 784-09-79
Volkswagen "Джерман-Автоцентр"
вул. Левітана, 44
65114, Одеса, Україна
![](@@poi.imageproxy/0ab55e551f5544729211f44e633999cf/ad004ebe-9f28-46f5-8f31-0a8e3609ba1c.jpeg)
![](@@poi.imageproxy/d7eebfe4229f4c5eb344580c8fbef6ea/50568f01-82d7-402d-a8f0-7635ce3c72dc.jpeg)
![](@@poi.imageproxy/1742a76a24ab4e949043b3d388fa6499/89f09795-2752-47bb-863f-58c3edd55834.jpeg)