Джерман-Автоцентр Новини

Свіжі та актуальні новини від Джерман-Автоцентр.

  1. Новини
  2. За десять років Volkswagen планує 22 мільйони електромобілів
14.03.2019
Новини від Фольксваген

За десять років Volkswagen планує 22 мільйони електромобілів

Герберт Дісс: «Volkswagen радикально зміниться. Ми беремо на себе відповідальність стосовно ключових тенденцій майбутнього - зокрема, у зв'язку із захистом клімату».

VW

                 Volkswagen Group планує запустити майже 70 нових електричних моделей в найближчі десять років - замість 50 раніше запланованих.

                 Як наслідок, запланована кількість транспортних засобів, які будуть побудовані на електричних платформах Volkswagen Group в наступному десятилітті, зросте з 15 до 22 мільйонів.

                 Розширення е-мобільності є важливим будівельним блоком на шляху до балансу CO2. Volkswagen підписав комплексну програму декарбонізації, спрямовану на досягнення повністю CO2-нейтрального балансу у всіх областях від флоту до виробництва та адміністрування до 2050 року.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.